Gminny Konkurs Warcabowy

  W dniu 26.02. 2020 r. w PSP w Borze Zajacińskim  zorganizowano Gminny Konkurs Warcabowy.  Przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Przystajni wraz z opiekunką panią Małgorzatą Kierat oraz  uczniowi naszej szkoły z opiekunami  panią Joanną Włodarska, Karoliną Berg, Agnieszką Bogdoł, Ursyną Kubat, panem Markiem Jelonkiem .       

Uczestnicy turnieju w systemie każdy z każdym rozgrywali swoje rozgrywki. Uczniowie rywalizowali w konkursie w sposób fair play. W czasie rozgrywek uczniowie w miły i kulturalny sposób spędzili czas oraz rozbijali swoje sportowe zdolności. Gracze, którzy zajęli miejsca I-III dostali dyplom i puchar, natomiast reszta graczy dostała pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

Uczniowie, którzy zajęli poszczególne miejsca w konkursie:

Kategoria wiekowa I-II:

I miejsce: Dawid Marczak,

II miejsce: Karol Wróbel,

III miejsce: Kamil Kluska.

Kategoria wiekowa: III-IV:

I miejsce: Szymon Chęciński,

II miejsce: Michalina Chrzęstek,

III miejsce: Ziemowit Żywicki.

Kategoria wiekowa: V-VI:

I miejsce: Roksana Walaszcyk,

II miejsce: Karol Radomski,

III miejsce: Jakub Gburek.

Kategoria wiekowa VII-VIII:

I miejsce: Przemysław Szopa,

II miejsce: Kamil Janik,

III miejsce: Fabian Walaszczyk.