VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyroda na liściu malowana”

4.11.2021 r. został zorganizowany przez RODN „WOM” w Częstochowie oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Częstochowie VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyroda na liściu malowana”. W tegorocznym konkursie brało udział 70 uczniów z 25 szkół powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i lublinieckiego. Uczniowie z naszej szkoły w kategorii klas I-IV zdobyli: II miejsce – Milena Jelonek (kl.IV) oraz III miejsce – Dawid Marczak (kl.IV). Specyfiką konkursu jest to, że prace wykonywane są na zasuszonych liściach farbami akrylowymi, co daje wyjątkowy efekt. Jego celem było m.  in. uwrażliwienie na potrzebę ochrony środowiska oraz rozwijanie wyobraźni, wrażliwości, ekspresji i aktywności twórczej. Sukces jest tym większy, że nasi uczniowie mieli bardzo dużą konkurencję.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.