Mikołajki

W dniu 6 grudnia w naszej szkole tradycyjnie świętowaliśmy Mikołajki. Z tej okazji zorganizowano warsztaty plastyczne „Świąteczna Skarpeta”. Uczniowie klas młodszych I -III w ramach aktywnej przerwy oraz świątecznej inspiracji przygotowali „skarpetkową” girlandę, która zdobi szkolny korytarz. Uczniowie klas starszych IV-VIII obudzili Swą świąteczną kreatywność w ramach konkursu na najładniejszą klasową skarpetę. Do świątecznych działań zaangażowani zostali wolontariusze z naszej szkoły. Z entuzjazmem i uśmiechem, w mikołajowych czapkach, przemierzali szkolne i przedszkolne korytarze, aby osłodzić ten dzień cukierkiem od Mikołaja. Tym samym w ferworze mikołajkowych wrażeń uczciliśmy również Międzynarodowy Dzień Wolontariusza przypadający na 5 grudnia. Emocji było sporo, a zabawy jeszcze więcej!