Wyniki IV Gminnego Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków „Zdrowy Talerz”

W dniu 16.05.2022r odbyła się posiedzenie komisji w sprawie rozstrzygnięcia IV Gminnego Konkursu Plastycznego „Zdrowy Talerz”.

Do konkursu zgłosiło się 8 uczestników w  kategorii 3-4-latków, oraz 8 w kategorii

5-6-latków z naszej gminy.

Jury przyznało równorzędne  nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu, następującym osobom:

I grupa – 3-4-latki

I miejsce – Hanna Kulej, Nadia Zawierucha (PSP Bór Zajaciński)

II miejsce – Laura Brodziak , Dagmara Kmiecik (PSP Bór Zajaciński) oraz Ignacy Wydra (GPP Przystajń)

III miejsce – Antonina Olszewska, Sonia Koślik, Natasza Polak (PSP Bór Zajaciński)

II grupa – 5-6-latki

I miejsce – Nadia Kmiecik (PSP Bór Zajaciński)

II miejsce – Kacper Kulawiak (PSP Bór Zajaciński), Aleksandra Poraj, Tomasz Zawierucha (GPP Przystajń)

III miejsce – Aniela Janik, Marcelina Koślik, Franciszek Olszewski (PSP Bór Zajaciński), Maja Widera (GPP Przystajń)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rodzice nagrodzonych przedszkolaków zostaną poinformowani o odbiorze nagród.