Powiatowy Konkurs „Żołnierze wyklęci – bohaterowie niezłomni: Stanisław Sojczyński”

Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Adama Mickiewicza

Bór Zajaciński 78

gmina: Przystajń

telefon 34 319 14 16

e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim w ramach organizowanego już po raz siódmy, Powiatowego Konkursu „Żołnierze wyklęci – bohaterowie niezłomni: Stanisław Sojczyński”, zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie na prezentację multimedialną poświęconą, tym razem, postaci Stanisława Lisieckiego „Jaguara” . 

Tegoroczny Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy o życiu i działalności Stanisława Lisieckiego, dowódcy najaktywniejszej jednostki partyzanckiej działającej latem 1946 r. na terenie powiatów częstochowskiego, lublinieckiego i kłobuckiego. 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w Regulaminie Konkursu.

Prosimy o zgłaszanie uczniów do konkursu wysyłając drogą elektroniczną wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową wraz z pracą konkursową na adres [email protected] lub dostarczając osobiście do Organizatora do dnia 13 lutego 2023 r.

Serdecznie zapraszamy

           Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele

Regulamin-VII-Powiatowego-Konkursu-na-prezentacje-multimedialna-pt.-Stanislaw-Lisiecki-„Jaguar