SZKOLNY KONKURS na „STROIK BOŻONARODZENIOWY” 2022r.

W grudniu 2022r. przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkursu plastyczny  na  „STROIK BOŻONARODZENIOWY”.

W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków oraz 19 uczniów PSP w Borze Zajacińskim. Łącznie 32 osoby. Wszyscy uczniowie wykonali piękne stroiki świąteczne, wkładając w nie dużo pracy i wykorzystując  swoje zdolności plastyczne i pomysłowość. Jury, w składzie nauczycieli dokonało oceny i przyznało wszystkim uczestnikom konkursu ex quo I miejsca.

W KATEGORI PRZEDSZKOLAKI   I miejsce zajęli:

• Aleksandra Kluska
  • Igor Chrzęstek
  • Tymoteusz Chrzęstek
  • Nadia Kmiecik
  • Dagmara Kmiecik
  • Luiza Kmiecik
  • Eliza Kmiecik
  • Antonina Olszewska
  • Kinga Kozińska
  • Krzysztof Kierat
  • Lena Kierat
  • Aniela Janik
  • Hanna  Kulej

W KATEGORII   Kl. I-III  I miejsce zajęli:

• Kamil Juszczak
  • Oskar Szczęsny
  • Franciszek Olszewski
  • Alan Płonka – Kuczera
  • Zofia  Chrzęstek
  • Konstancja Pietrzak
  • Julia Męcka
  • Lena Szczęsna
  • Mateusz Juszczak
  • Dawid Wiśniewski

W KATEGORII  Kl. IV-VIII  I miejsce zajęli:

• Natalia Chrzęstek
  • Sandra Janik
  • Milena Jelonek
  • Antonina Chrzęstek
  • Kamil Kluska
  • Bartosz Kierat
  • Michalina Chrzęstek
  • Lena Dragan
  • Krzysztof Pietrzak

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Osobami odpowiedzialnymi za organizację  konkursu były: Aleksandra Kierat, Anna Chrzęstek i Anna Radka.

Prace konkursowe były wykorzystane na kiermaszu bożonarodzeniowym, zorganizowanym w Kościele Parafialnym w Ługach Radłach przy współudziale Koła Gospodyń Wiejskich i parafii.

Zebrane środki ze sprzedaży stroików i lampionów przeznaczone były na pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji z naszego środowiska lokalnego.

GALERIA ZDJĘĆ =>https://photos.app.goo.gl/bwBwrrpqoLtne8ps5