Aktywna lekcja wf na lodowisku w Częstochowie

W dniu 08.02.2023 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się na sztuczne lodowisko MOSiR w Częstochowie. Wyjechało 30 uczniów z klas V – VIII pod opieką nauczycieli: Pani Anny Chrzęstek, Pani Anny Mikuckiej, Pani Katarzyny Krawczyk oraz Pana Marka Jelonka.

Większość dzieci po raz pierwszy była na sztucznym lodowisku, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Przygoda z łyżwami zaczęła się od opanowania podstaw jazdy, nauki utrzymania równowagi „zaprzyjaźniania się” z pingwinkami. A niektórzy nawet nieźle radzili sobie tworząc pociąg.

Jak im to wyszło? Zobacz zdjęcia!!!

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/Aakjcmsfc7nUS3p98

 Po wysiłku włożonym w zabawę na lodzie, wszyscy bardzo chętnie odwiedziliśmy najsłynniejszy na świecie bar szybkiej obsługi, gdzie dokonaliśmy „małej regeneracji”, a następnie udaliśmy się do kina na seans „Zadziwiający kot Maurycy”. Powrót do szkoły nastąpił zgodnie z planem, bez najmniejszych urazów fizycznych i w dobrych humorach.

Uczniowie wyrażali chęć kolejnego wyjazdu na lodowisko.