LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – marzec 2023r.

1 marca nasza szkoła obchodzila Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz liczni goście. Uczniowie kl. VI I VIII przedstawili widowisko, które było hołdem dla żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego. Wykorzystano podczas akademii sprzęt z ” Laboratorium przyszłości ” Podczas uroczystości został również rozstrzygnięty VII Powiatowy Konkurs „ Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” na prezentację multimedialną, którego bohaterem tym razem był ktp Stanisław Lisiecki „Jaguar”. Sprzęt z „Laboratorium przyszłości” również był wykorzystany podczas widowiska zaprezentowanego w GOKu w Przystajni dla społeczności gminnej.

Podczas lekcji matematyki uczniowie klasy 5 mieli możliwość obejrzenia figur przestrzennych w okularach VR