Wyniki VII Powiatowego konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni: Stanisław Sojczyński – Stanisław Lisiecki JAGUAR”

W dniu 1 marca 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim nastąpiło rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – bohaterowie niezłomni: Stanisław Sojczyński”.

Konkurs został przeprowadzony w następujących grupach wiekowych:

• uczniowie klas IV –V szkół podstawowych
  • uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych

Tegoroczny konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej przedstawiającej postać i losy Stanisława Lisieckiego „Jaguara”. Celem konkursu było upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz upowszechnianie wiedzy o życiu i działalności Stanisława Lisieckiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło łącznie 40 prac konkursowych.

Tegoroczni laureaci konkursu to:

W kategorii klas IV-V:

I MIEJSCE : Maja Małyska – Szkoła Podstawowa w Truskolasach

II MIEJSCE:  Natalia Chrzęstek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim

III MIEJSCE: Iga Szczepaniak – Szkoła Podstawowa w Truskolasach

W kategorii klas VI-VIII:

I MIEJSCE: Michalina Chrzęstek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim

II MIEJSCE: Amelia Kaszyca – Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej

II MIEJSCE: Mateusz Florjański – Szkoła Podstawowa w Węglowicach

III MIEJSCE: Filip Litwińczyk – Szkoła Podstawowa w Zajączkach Pierwszych

I WYRÓŻNENIE: Nadia Jaworska – Szkoła Podstawowa w Kulejach

II WYRÓŻNIENIE: Agnieszka Szczesna – Szkoła Podstawowa w Kulejach

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.