Sukces  Radosława Koślik –  III miejsce w Województwie Śląskim

Strażacka Młodzież z województwa śląskiego zjechała w sobotę 22 kwietnia do Ślemienia Żywieckiego na Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Zebranych w imieniu organizatorów powitał Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Śląskiego Henryk Kiepura. Kilkudziesięciu młodych ludzi rywalizowało w trzech kategoriach, a zwycięzcy będą reprezentować województwo śląskie na finale krajowym.  

W kategorii wiekowej klas 1-4 III miejsce zajął Radosław Koślik uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej  w Borze Zajacińskim oraz członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ługach -Radłach.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek przygotowany przez współorganizatorów. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyniku. Wielkie podziękowania dla Anny i Tomasza Koślik oraz Marka Jelonek.  

GALERIA ZDJĘĆ =>https://photos.app.goo.gl/R1LUEMi2kDY4eD4d6