Szymon Marczak i  Kulawiak Kacper Mistrzami Powiatu w warcabach 64-polowych

27 kwietnia 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku była  organizatorem XIX Powiatowego Turnieju Warcabowego dla szkół podstawowych oraz I Powiatowego Turniej Warcabowy Przedszkoli pod patronatem Burmistrza Kłobucka. 

Do turnieju przystąpiło  80 uczestników, w tym aż 30 przedszkolaków. Turniej odbywał się w siedmiu rundach po 10 minut dla uczestnika, a kojarzenia dobierane były poprzez program komputerowy metodą szwajcarską. Nad prawidłowym przebiegiem  turnieju czuwała organizatorka Pani Jadwiga Kurczaba -Szkolny Instruktor Warcabowy, Pani Agata Bernat-Janicka  oraz sędziowie pomocniczy: Pani Lidia Stępień, Pan Marek Jelonek ,Pan Kamil Kurczaba.

W kategorii wiekowej klas VII-VIII niepokonany, drugi rok z rzędu  był Szymon Marczak PSP Bór Zajaciński, swoimi imponującymi posunięciami staje się solidnym zawodnikiem w kolejnym turnieju warcabowym, a jego zwycięstwa stają się już historyczne dla  naszej szkoły. W tym roku po raz pierwszy zorganizowano turniej dla przedszkolaków gdzie wśród 30 uczestników najlepszym graczem został Kacper Kulawiak Przedszkole Bór Zajaciński, jesteśmy dumni z tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu swoich pasji.

Serdecznie dziękujemy za organizację i słodki poczęstunek w SP 2 Kłobuck

https://www.powiatklobucki.pl/aktualnosci/index/X-Powiatowy-Turniej-Warcabowy-pod-patronatem-Starosty-Powiatu-Klobuckiego-dla-szkol-srednich/idn:2632

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/BjAaneHaqGqgQMe29