Festyn promujący bezpieczeństwo

W dniu 11 września 2023r. w godzinach popołudniowych nasza szkoła rozpoczęła udział w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem „Odblaskowa Szkoła”, który ma na celu promowanie wiedzy o zasadach ruchu drogowego i bezpieczeństwie na ulicy, ze szczególnym uwzględnieniem roli odblasków. W trakcie festynu z okazji otwarcia Sali Gimnastycznej można było skorzystać z symulatora wypadków i dachowania. Najmłodsi spotkali się z policyjną maskotką Sznupkiem.

W tym dniu odbyły się również międzyklasowe konkursy związane z tematyką kampanii, bezpiecznym poruszaniem się po drogach oraz oraz pozjeżdżać na dmuchańcach.

Wszyscy mogli delektować się przepysznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców, spróbować kiełbasy z grilla albo pysznego żurku.

Zabawa trwała do wieczora. Wszyscy byli pełni wrażeń i emocji.

GALERIA ZDJĘĆ =>https://photos.app.goo.gl/jXAjZjn61CcrZuYe7