Wycieczka do Warszawy

W dniu 20.09.2023r mieliśmy okazję uczestniczyć w wycieczce do Warszawy na zaproszenie Pani Poseł na Sejm RP Lidii Burzyńskiej. 😊

Pani Poseł wyróżniła nasza szkołę za promowanie edukacji historycznej i rozwijanie postaw patriotycznych, a także wcielania nieprzemijających wartości szacunku i umiłowania do Ojczyzny w ramach projektu edukacyjno-historycznego „Częstochowscy Żołnierze Wyklęci. Zapomniani bohaterowie: Stanisław Sojczyński „Warszyc”, Stanisław Lisiecki „Jaguar” i inni…”.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pani Poseł zwiedziliśmy Sejm oraz Muzeum Katyńskie. Była to doskonała lekcja historii i patriotyzmu. Wzbogaciliśmy swoją wiedzę i wiadomości, a swoimi przeżyciami będziemy mogli dzielić się z innymi. ❤️

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/faFYEcKxp8tu3wHt9