Wolontariusze w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krzepicach

Wolontariusze z klasy VII odwiedzili dziś wyjątkowe miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzepicach. Uczniowie wspólnie z podopiecznymi Domu wykonali ozdoby z masy solnej oraz wręczyli im kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Mieli także możliwość odwiedzenia sali arteterapii oraz sali doświadczania świata. Siódmoklasiści wykazali się wrażliwością, empatią oraz otwartością wobec osób z niepełnosprawnościami. Wizyta w tym miejscu stanowiła dla nas niezwykle ważną lekcję. Warto pomagać innym i pamiętać, że pomimo różnic czy ograniczonych możliwości funkcjonowania wszyscy jesteśmy tak samo WAŻNI oraz WARTOŚCIOWI

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/STVRS8hMiePA9qd19

Dziękujemy Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzepicach za ciepłe przyjęcie i poczęstunek.

Liczymy na to, że niebawem spotkamy się ponownie.