Wyniki konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny

W dniu 14.12.2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu gminnym. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych osób znaleźli się nasi uczniowie. Uroczystego wręczenia nagród dokonał Komendant Gminny Straży Pożarnej p. Tomasz Izydorczyk, Wicestarosta Powiatu p. Aneta Kiepura oraz p. Edyta Galiczak (n-l SP w Przystajni) i p. Anna Chrzęstek (n-l PSP Bór Zajaciński). Laureatami gminnych eliminacji zostali:

*kategorii: PRZEDSZKOLAKI -> II miejsce – Tymoteusz Chrzęstek

*w kategorii: KL. I-IV -> II miejsce – Wiktoria Gmyrek (kl.I) oraz III miejsce – Dawid Wiśniewski (kl.IV)

*w kategorii: KL. V-VIII -> III miejsce – Natalia Chrzęstek (kl.V)

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/UwrWRSf6LhBnWwfH8