Wyniki -> Konkursy Fotograficzne

W dniu 14.12.2023r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w VIII Konkursie Fotograficznym Miejsca, Ludzie, Zdarzenia zorganizowane przez Gminę Przystajń oraz GOKSiR w Przystajni. Mimo, iż fotografia nie jest prostą dziedziną sztuki, nasza uczennica Lena Szczęsna (kl.IV) otrzymała WYRÓŻNIENIE.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/TPUSqi58UvMfYeJj6

Również w XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Pamiętamy” zorganizowanym przez MDK Chorzów pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Chorzów uczennica naszej szkoły Michalina Chrzęstek (kl.VII) zajęła I MIEJSCE. Konkurs był skierowany dla wszystkich pasjonatów fotografii w wieku 12-19 lat z całego województwa śląskiego. Zadaniem było wykonanie fotografii, której tematem mogły być przedmioty, ludzie, ciekawe miejsca związane z upływającym czasem.

-> http://mdkchorzow.pl/aktualnosc-236-pamietamy_2023_wyniki_konkursu.html

Składamy ogromne gratulacje naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.