Wyjazd do Teatru Lalki i Aktora oraz na warsztaty Candy World

W dniu 19 kwietnia uczniowie klas I-III wybrali się do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na spektakl „Momo”. Uczniowie mieli okazję na żywo oglądać spektakl na scenie. Było to przedstawienie pełne ekspresji, wspaniałej gry aktorskiej i niesamowitej scenografii. Uczniowie mogli zastanowić się nad tym jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywa czas i dlaczego warto spędzać go z wartościowymi, ważnymi i bliskimi nam osobami. Zwieńczeniem naszego wyjazdu stała się wizyta u Pani karmelarz. Dowiedzieli się na czym polega zawód karmelarza i jak przebiega proces tworzenia rozmaitych słodkości. Każdy miał również okazję własnoręcznie zrobić swojego lizaka z karmelu. To była niezwykle słodka przygoda!

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/xfkasazJwzf7VGjX6