Energetyczny Dzień Dziecka TRZYMAJ FORMĘ Z NATURĄ

29 maja na placu naszej szkoły obfitowało w moc aktywności i atrakcji TRZYMAJ FORMĘ Z NATURĄ czyli nasz Energetyczny Dzień Dziecka, który odbył się w fantastycznej atmosferze w otoczeniu przepięknej przyrody naszego szkolnego boiska moc podziękowań dla WSZYSTKICH – dzieci, rodziców, nauczycieli, sponsorów, obsługi, koordynatorów warsztatów, gości- za WASZĄ OBECNOŚĆ bo to WY stworzyliście NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ TEGO DNIA

Wspaniałe warsztaty prowadzili dla Nas:

Joanna Hęcińska , Mateusz Szkop & Etnochowa Stowarzyszenie , Revo Luciano&Sebastian Witas , Sabina Łotocka , Niezapomniany pokaz Fire Show zaprezentowali Sebastian Witas & AzisLight Fireshow

Sponsorzy Naszej imprezy: Regina Wochnik i Jakub Agnieszczak, Barbara Bonk i Michał Krysiak, Iwona i Jarosław Zawierucha, Krzysztof Janoszek, Wiesław Janoszek WISTAL, Michał Skibiński Sklep Wielobranżowy, Gmina Przystajń, Rada Rodziców

ogromne DZIĘKUJE

za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu wydarzenia:

*Pan Dyrektor Bogdan Paprotny

*Pani Barbara Zawierucha

*Pani Izabela Gros-Piśniak

*Pani Ursyna Kubat

*Pani Urszula Jelonek

*Pani Joanna Hamela-Oczek

*Pani Ewelina Chęcińska

*Pani Iwona Król

*Pani Jolanta Wachowska

*Panie z obsługi szkoły i przedszkola

*Panowie konserwatorzy

*Panie z Rady Rodziców

*Uczniowie

*Oraz wszyscy pozostali zaangażowany pracownicy szkoły i przedszkola

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Organizatorki: Kamila Anna Werner & Agata Osyda & Anna Klimek & Kamila Kabała

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/We4FzVasv2JaFcKF7