XX Powiatowe Rozgrywki Warcabowe


27 maja 2024 roku w SP 2 w Kłobucku odbył się jubileuszowy  XX  Powiatowy Turniej Warcabowy pod patronatem Burmistrza Kłobucka. W turnieju wzięło udział wielu graczy z przedszkoli oraz  szkól z całego Powiatu Kłobuckiego. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze według zasad fair play, ale też w skupieniu i z dużym zaangażowaniem. Po trudnych zmaganiach strategicznych wyłonili się najlepsi w tej dziedzinie, którym to Burmistrz Jerzy Zakrzewski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłobucku pani Wioletta Skoczylas wręczyli puchary i dyplomy. Pozostali uczestnicy turnieju oraz opiekunowie otrzymali okolicznościowe breloczki, dyplomy i podziękowania. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki turnieju:
Kategoria Przedszkole
III miejsce: Igor Chrzęstek – PSP Bór Zajaciński
Kategoria klas  V- VI
I miejsce: Dawid Marczak- PSP Bór Zajaciński

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/x63nnESzoJbFAb9Y6