VI Otwarta Liga Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych im. Zdzisława Porochnickiego

27.05.2024 r. podsumowano VI Otwartą Ligę Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych im. Zdzisława Porochnickiego pod patronatem Burmistrza Kłobucka. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół podstawowych, a celem rozgrywek było wyłonienie najlepszej drużyny grającej w warcaby oraz najlepszych zawodników w punktacji indywidualnej. Uczestnicy rozgrywek zaprawieni w boju dzielnie walczyli przez 8 miesięcy, by w końcu dotrzeć do finału. Sam udział w rozgrywkach świadczy o dużych umiejętnościach warcabistów, gdyż poziom ligi był imponująco wysoki. Nasi uczniowie Michalina Chrzęstek, Dawid Marczak, Kacper Kmieć, Mateusz Juszczak ostatecznie zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej, a indywidualnie I miejsce Michalina Chrzęstek, II miejsce Dawid Marczak. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi wzięcia udziału i zmierzenia się na 100-polowej warcabnicy. Życzymy im dalszych sukcesów oraz nieustającego rozwoju swojej pasji. Serdeczne podziękowanie dla SP Kłobuck za organizacje i gościnność w tak znakomitych rozgrywkach.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/AmZW9KQuE4yCSK8y7