Powiatowy Turniej Warcabowy 2021 on-line rozstrzygnięty

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku 6 maja 2021r. odbyła się uroczysta dekoracja medalowa laureatów oraz wręczenie dyplomów uczestnikom XVII Powiatowego Turnieju Warcabowego dla szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego.
Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski i Pani Sekretarz Sylwia Piątkowska oraz reprezentanci szkół wraz z opiekunami.
Podczas uroczystości organizatorki Pani Jadwiga Kurczaba oraz Pani Agata Bernat – Janicka zapoznały zebranych z przebiegiem turnieju, jakże innego niż dotąd, ponieważ zawody odbywały się online.
Po słowach wstępu nastąpiła wyczekiwana chwila nagrodzenia laureatów turnieju. Dekoracji medalowej z wręczeniem dyplomów dokonał Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który ufundował nagrody i objął Honorowym Patronatem Turniej Warcabowy oraz Pani Sekretarz Sylwia Piątkowska. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i pamiątkowe breloczki.
W kategorii: Klasy VII-VIII: I miejsce zajął Kamil Janik (kl.VIII) PSP Bór Zajaciński

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.