BohaterON – ogólnopolska kampania o tematyce historycznej

BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku. W tym roku nasza szkoła brała udział drugi raz w tej akcji. Uczniowie z klas I-VIII oraz harcerze z4 Drużyna Harcerska „BÓR” przy PSP im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim. Brali udział w zajęciach o tematyce patriotycznej, uświadamiających ogromną rolę i poświęcenie uczestników Powstania Warszawskiego. Uczniowie oglądali dostępne filmy edukacyjne, słuchowiska .Dokonując wpisu wraz z opiekunem na stronie internetowej akcji uczniowie dziękowali Powstańcom za odwagę i poświęcenie w walce o wolność Polski, życząc zdrowia i długich szczęśliwych lat życia.

GALERIA ZDJĘĆ = > https://photos.app.goo.gl/dQ5yXDh2bBMuJfpq9