Święto Konstytucji Trzeciego Maja

Z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole na sali gimnastycznej, odbył się apel z tej okazji. Dotyczył on także innych świąt obchodzonych w maju m. in. Święta Pracy czy Święta Flagi. W akademii wzięła udział cała społeczność szkolna.

Dzieci przygotowując się do obchodów majowych wykonała w świetlicy szkolnej flagi i inne prace, aby podkreślić swoje umiłowanie Ojczyzny i patriotyzm.

Podczas apelu reprezentacja uczniów z każdej klasy rywalizowała ze sobą podczas gry „Kocham Cię, Polsko”, sprawdzając tym samym swój poziom wiedzy o Polsce. Punktem kulminacyjnym był występ chóru szkolnego, z którym uczniowie odśpiewali hymn Polski oraz zaśpiewali kilka piosenek patriotycznych